Lijsten CD&V Vlaams-Brabant

In aanloop naar de verkiezingen van 25 mei,kwamen ruim 300 CD&V-leden van Vlaams-Brabant samen op zondag 23 februari om de voorstelling van de volledige lijsten bij te wonen.

Met veel overtuiging stelden lijsttrekkers Marianne Thyssen, Koen Geens en Peter Van Rompuy hun kandidaten aan alle aanwezigen voor.

Lijst Vlaams parlement

  1. Peter Van Rompuy (Leuven)
  2. Brouwers Karin (Leuven)
  3. Doomst Michel (Gooik)
  4. Katrien Partyka (Tienen)
  5. De Donder Walter (Affligem)
  6. Annita Vandebroeck (Kortenaken)
  7. Jef Vanderoost (Dilbeek)
  8. Nele Pelgrims (Aarschot)
  9. Maarten Forceville (Herent)
  10. Kristel Van Praet (Zemst)
  11. Marijke Gidts (Lubbeek)
  12. Herman Arnouts (Glabbeek)
  13. Geertje Van Cuyck (Halle)
  14. Jo Vander Meylen (Beersel)
  15. Mieke Abbeloos (Merchtem)
  16. Micheline De Mol (Zellik)
  17. Stefaan Imbrechts (Kampenhout)
  18. Karine Rombauts (Machelen)
  19. Dirk Claes (Rotselaar)
  20. Jan Laurys (Diest)

Opvolgers

  1. Jelle Wouters (Rotselaar)
  2. Trui Olbrechts (Grimbergen)
  3. Bart Keymolen (Sint-Pieters-Leeuw)
  4. Katrien Vermijlen (Holsbeek)
  5. Dirk De Roeck (Ternat)
  6. Veerle Langbeen (Londerzeel)
  7. Jan Piqueur (Vilvoorde)
  8. Katrijn Kinnaer (Landen)
  9. Bert Kelchtermans (Bierbeek)
  10. Hilda Vandevelde (Zoutleeuw)
  11. Jeroen Eenens (Opwijk)
  12. Tracy Bibo-Tansia (Liedekerke)
  13. Liesbeth Claesen (Keerbergen)
  14. Mia Cloetens (Haacht)
  15. Bert De Wit (Tremelo)
  16. Chris Taes (Kortenberg)

Lijst kamer van volksvertegenwoordigers

  1. Koen Geens (Huldenberg)
  2. Sonja Becq (Meise)
  3. Eric Van Rompuy (Zaventem)
  4. Christine Hemerijckx (Roosdaal)
  5. Steven Omblets (Aarschot)
  6. Heidi Elpers (Lennik)
  7. Andy Vandevelde (Linter)
  8. Lore Fourie (Landen)
  9. Wim Berge (Tienen)
  10. Laura Nevens (Kampenhout)
  11. Danny De Cock (Overijse)
  12. Marc Morris (Bertem)
  13. Marleen Mertens (Grimbergen)
  14. Koen Van Elsen (Asse)
  15. Monique Swinnen (Aarschot)

Opvolgers

  1. Els Van Hoof (Leuven)
  2. Peter Van Kemseke (Vilvoorde)
  3. Kristina Eyskens (Tervuren)
  4. Peter Van Cutsem (Pepingen)
  5. Annelies De Cupere (Boutersem)
  6. Erik Moens (Zemst)
  7. Greet Segers (Londerzeel)
  8. Hans Vandenberg (Bekkevoort)
  9. Kris Poelaert (Herne)

Modellijst Europees parlement

  1. Marianne Thyssen (Oud-Heverlee)
  2. Ivo Belet (Hasselt)
  3. Steven Vanackere (Neder-Over-Heembeek)

12. Geertrui Windels-Van Rompuy

    1911637_10151970835958946_725214918_n

    1 reacties On Lijsten CD&V Vlaams-Brabant

    • Ik denk dat u voor de kiescampagne beter een goedkope afdruk verstuurt van deze namen dan individuele strooibriefjes. Vermelden dat het gaat om cd&Vkandidaten van Vlaams Brabant en dat de mensen die kandidaten op hun kiesbrief kunnen terugvinden op lijst nr.15. Eveneens heel kleine uitleg dat het over 3 verkiezingen gaat. Ik denk dat de meeste mensen er geen fluit van verstaan en daardoor fout of ongeldig dreigen te stemmen.

    Laat een reactie achter:

    Uw e-mailadres zal niet worden gepubliceerd.

    Site Footer